Mia Sheridan "Bez słów"      Na książkę "Bez słów" trafiłam dzięki wspaniałej Laurze Lee z kanału Laura Lee. W filmiku TOP 3 HISTORIE MIŁOSNE TEGO ROKU! opisywała właśnie tę cudowną książkę. Laura jest jedną z niewielu booktuberów, której ufam w 100%. Kupiłam z jej polecenia już kilka książek i wszystkie wpisały się w moje gusta. Jedna wracając do meritum. Mia w swojej książce opisuje historię niezwyklej pary. Jednak nie jest to spojler a recenzja ;)


       Mia Sheridan jest to amerykańska pisarka. Jej książki zazwyczaj są o tematyce miłosnej. Ostatnimi czasy zdobyła tytuł Bestseller Author New York Times, USA Today, a Wall Street Journal. W internecie, jak i w jej książkach nie ma zbyt dużo informacji o niej. Z jej książek na pewno można dowiedzieć się, że Mia jest romantyczką. Tak jak większość z nas :)


     Książkę przeczytałam w kilka dni. Rozpływałam się z każdą kolejną stroną. Wiele z was może uważać, że jest to błahe romansidło, jednak na mnie ta historia podziałała. Przyznam się, że wzruszyła mnie bardziej niż historia Lou i Willa z książki "Zanim się pojawiłeś". Historia Archera i Bree jest po prostu niewiarygodna. Obydwoje nie mieli zbyt łatwego życia, jednak mimo wszystko odnaleźli szczęście gdzieś, gdzie nikt by się tego nie spodziewał. Co pokazała mi ta książka? Na pewno zrozumiałam, że szczęście i "nowe życie" może dać nam niespodziewanie rozpoczęta miłość. Czasami brakuje nam nadziei, jednak gdzieś tam na kartach wszechświata i losu zapisana jest nam miłość. Czy jedyna? Tego nie wiem, wiem, że prawdziwa i piękna. Jedynym minusem, jaki zauważyli czytelnicy książki "Bez Słów" (oraz wielu innych książek tej autorki) jest okładka. Szczerzę powiem, że nie jest ona powalająca, jednak osobiście jakoś mi nie przeszkadza.


    Osobiście nie lubię recenzji, gdzie od razu wiem połowę książki, a czasami nawet zakończenie. Dlatego właśnie wolę opisywać swoje przemyślenia i uczucie, które przeżyłam czytając daną książkę.

Tym samym dziękuję wam za uwagę! 
Jaka jest wasza opinia na temat książki "Bez słów"? 
Zrobiła na was dobre wrażenie?

5 komentarzy:

 1. Często to okładka zachęca do sięgnięcia po książkę. Będąc w księgarni fajna okładka szybko przyciąga uwagę. Na tą książkę na pewno nie zwróciłabym uwagi będąc w księgarni. Nie miałam do czynienia z twórczością tej autorki, ale chce się z nią zapoznać:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawa recenzja :D podoba mi się to podejście żeby za bardzo nie spoilerować tylko opisać swoje odczucia związane z czytaniem ;)

  http://positive-l-i-f-e.blogspot.com/ ZAPRASZAM KONIECZNIE ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super post! :)
  http://aagnesblog.blogspot.com/2016/09/jealousy-sammydress.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się, że opisujesz swoje odczucia, a nie to co działo się w książce. Zdecydowanie zachęciłaś mnie tym do przeczytania jej :)

  http://the-fight-for-a-dream.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Book Written Rose , Blogger