Dekoracje ścienne i nie tylko z My Pink Plum!

Dekoracje ścienne i nie tylko z My Pink Plum!

 
   

     Postanowiłam napisać ten post, ponieważ wiele z wam może jeszcze nie zna strony My Pink Plum. Blog ten całkowicie skradł moje serce! Z tego też powodu chciałabym wam zaprezentować jedno z najbardziej inspirujących i kobiecych miejsc w internecie.

     Jak sami o sobie mówią, prowadzą najbardziej kobiecego bloga w internecie. Można znaleźć na nim przeróżne motywy graficzne, posty DIY czy lifestylowe. Blog posiada zakładkę "do druku" gdzie możemy znaleźć, jak sama nazwa wskazuje - materiały graficzne do wydrukowania. Blog My Pink Plum posiada pełną gamę projektów m.in. plakatów, girland, etykiet czy karteczek na różne okazje. Moje serce skradły wszelkiego rodzaju przepiękne plakaty. Grafika oraz sam motyw każdego projektu jest bardzo kobiecy i po prostu piękny.

       Jedyne czego potrzebujemy do stworzenia np. pięknych plakatów ściennych to wydrukowany projekt oraz antyrama lub ramka, która pasuje do naszego wnętrza. Osobiście plakaty powiesiłam na antyramie z pepco, która kosztowała ok. 4 zł. Nie jest może zbyt efektywnym (nie mylić z efektownym ;) ) produktem, lecz swoją funkcje jako tako spełnia.
Zdjęcia: mypinkplum.pl

    Strona posiada wiele różnych motywów, które pięknie wyglądają na ścianie czy jako zwykła dekoracja. Jestem pewna, że każda z was znajdzie coś dla siebie. Za bardzo małe pieniądze możemy świetnie i oryginalnie ozdobić nasze pomieszczenie.

 Zdjęcia: mypinkplum.pl
 
     Strona My Pink Plum jest niesamowicie pięknym i kobiecym miejscem w internecie. Niestety niewiele stron daje nam taką dawkę inspiracji jak właśnie ten blog! Z tego powodu polecam tę stroną każdej z was.


Link do bloga: www.mypinkplum.pl
Copyright © 2014 Book Written Rose , Blogger