Warzyw kubek - 100% natury w kubku

Warzyw kubek - 100% natury w kubku


    Dzisiejszy post był jednym z najbardziej pracochłonnych, nad jakimi do tej pory pracowałam. Z racji pogody albo napięcia ostatnio strasznie ciężko mi do czegokolwiek się zabrać. Zdjęcia do tego posta robiłam kilka razy, ponieważ żadne nie przypadały mi go gustu. Na szczęście w końcu udało mi się coś skleić.

     Dzięki współpracy z markami Warzyw Kubek oraz She&He Bracelets miałam przyjemność testować wspaniałe produkty, które okazały się niesamowite! Miałam opisać obie te marki i ich produkty w jednym poście, jednak okazało się, że mam wam tyle do powiedzenia, że musiałam rozłożyć to na 2 części. Dziś poświęcimy uwagę warzywom w kubku.


 

     Kiedy na Instagramie znalazłam profil marki Warzyw Kubek, od razu wiedziałam, że muszę to mieć. Chwilę później już pisałam e-mail do nich. Byłam bardzo ciekawa czy są to aż tak dobre produkty, jak piszą instagramowicze. Artykuły typu zupy w kubku itp. kojarzą nam się z dużą ilością chemii. Jak coś w proszku, co staje się posiłkiem, po styczności z wodą może być zdrowe?! A tu was zaskoczę. Może! Patrząc na skład warzyw w kubku zobaczymy tylko i wyłącznie same produkty naturalne. Tak! Żadnego cukru, soli, tłuszczu czy słynnych  np. E960. Nie wierzycie? Zobaczcie sami.

     Przykładowo w koktajlu odchudzającym "dieta kapuściana" znajdziemy: Kapustę, Marchew, Pietruszkę, Seler, Natkę pietruszki, Koperek, Natkę Selera, Pomidora, Paprykę, Cebulę oraz Pora. Sporo co? Jednak ani jednego podejrzanego składniku, wszystko znamy. Drugi przykład: w koktajlu, który ma wspomagać witalność znajdziemy składniki takie jak: burak, pomidor, papryka, liść laurowy oraz pieprz.


   Dla porównania wstawiam wam skład również jednego, produktu "w kubku", który wystarczy zalać wodą i mamy "wspaniały" posiłek. Zaznaczyłam wam tylko kilka podejrzanych produktów.     Jak widać produkty marki Warzyw Kubek są w 100% naturalne! Nie jest to kolejna reklamowa brednia. Sami możecie zobaczyć i wyciągnąć własne wnioski patrząc na skład.  Jednak dość o tym. Jak wiemy ze szkoły, z piramidy żywieniowej, zaraz po produktach zbożowych najważniejsze w naszej diecie są właśnie warzywa! Instytut żywności i żywienia dziennie zaleca spożywać 400 g warzyw i owoców.

"Według najnowszych doniesień naukowych codzienne spożywanie 1–3 porcji owoców i warzyw zmniejsza o 14%. ryzyko zachorowania na nowotwór i przedwczesnego zgonu z powodu udaru mózgu czy zawału serca, podczas gdy spożywanie 5–7 porcji ogranicza takie ryzyko już o 36%, a spożywanie ponad 7 porcji dziennie powoduje spadek takiego ryzyka aż o 42% (za porcję uznaje się ilość odpowiadającą 80–100 g) – mówi prof. Mirosław Jarosz, dyrektor Instytutu Żywności i Żywienia." 
źródło: 
www.izz.waw.pl


     Jeden koktajl 'Warzyw Kubek" to odpowiednik 200 g warzyw surowych, co odpowiada połowie zalecanej dziennej porcji warzyw. Zaspokaja głód nawet na 2-3 h, jednak nie ma przeciwwskazań do częstszego spożywania koktajli.     Marka Warzyw Kubek posiada kilka rodzajów koktajli, każdy z nich oddziałuje na co innego, tym samym posiada inny skład. W ofercie znajdziemy:

Koktajl antystresowy: pomidor, pasternak.
Koktajl odnowa: dynia, pomidor, cebula, seler.
Koktajl wspomagający witalność:  burak, papryka, pomidor
Koktajl detoks: kapusta, kalafior, natka pietruszki, koperek, szpinak.
Koktajl na urodę: marchew, papryka, pomidor.
Koktajl wspomagający wigor: seler, pietruszka, pasternak.
Koktajl odchudzający: dieta kapuściana.
Koktajl wspomagający odporność: czosnek, por, cebulaSposób przygotowania:

Jak możecie zobaczyć na przygotowanej przeze mnie animacji, sposób przygotowania koktajlu jest szybki i prosty :) Dodatkowym atutem warzyw w kubku jest ich wspaniały i naturalny zapach. Od razu po otworzeniu opakowania możemy poczuć zapach każdego ze składników.
Bardzo wam dziękuję za uwagę, poniżej podaje wam strony marki Warzyw Kubek oraz mój profil na facebooku. Jeśli spodobał wam się mój blog przypominam o obserwowaniu bloga i "lajkowaniu" fanpage, aby być na bieżąco ;)
   


Strona internetowa marki: warzywkubek.pl
Facebook: facebook.com/warzywkubek

Dodatkowo mam dla was świetną ofertę! Specjalnie dla was od strony Warzyw Kubek 10 % zniżki.


Copyright © 2014 Book Written Rose , Blogger