Grey w moim domu

Grey w moim domu"Chcę ci po prosu podarować cały świat (...) i jeszcze chronić cię przed nim."


  "50 twarzy Greya" był jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów 2015 roku. Nic dziwnego, książkę wykupiono w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy. Na premierowy seans wykupiono aż 5 milionów biletów na całym świecie! A w 1 weekend film obejrzało aż 830 tys. widzów w samej Polsce. Nie pamiętam filmu, który zrobiłby taką furorę.      Kiedy przeglądając jeden ze sklepów internetowych wpadłam na świeczkę Kringle Candle o zapachu "Grey" na początku zaczęłam się śmiać. Jednak po dłuższym namyśle postanowiłam zaryzykować i poczuć zapach tajemniczego Greya. 

    Paczkę wyczekiwałam z niecierpliwością, całe szczęście nie trwało to długo. Po natychmiastowym rozpakowaniu byłam lekko zawiedziona wielkością produktu. Nie jestem osobą, która zbytnio zwraca uwagę na wagę czy pojemność produktu, jednak za 10 zł (i to na przecenie) spodziewałam się czegoś większego. Mówię sobie "ale to nic", mój błąd, nie patrząc na wielkość, opakowanie jest bardzo ładne, schludne i wytrzymałe. Podczas palenia opakowanie nie nagrzewa się, a tym bardziej nie roztapia (co było moją spora obawą).
    No i w końcu część, na która pewnie wiele z was czeka. Czyli co z tym zapachem? Zapach nie mogę ukryć, jest niesamowity. Pachnie jednocześnie męsko, słodko oraz namiętnie. Niestety, zapach jest identyczny jak zapach perfum mojego partnera. Nie jest to jednak duże rozczarowanie, miło jest czuć zapach partnera, kiedy nie ma go ze mną.      Od świeczki o zapachu Grey oczekiwałam o wiele więcej, troszeczkę się zawiodłam, natomiast zakupu nie żałuję. Jeśli jesteście fankami męskich perfum oraz świeczek zapachowych - polecam go każdej z was!

    Firma Kringle Candle ma w swojej ofercie przeróżne niesamowite zapachy, każda kobieta powinna znaleźć coś dla siebie. Do wyboru mamy m.in:
  • Vanilla LavenderMieszanka klasycznej lawendy i ciepłej, kremowej wanilii połączonych z nutami piżma i drewna cedrowego.
  • Covered BridgeRadosne zapachy kwiatów z aromatami jesiennego, leśnego powietrza dają niesamowity efekt. Przeniosą Twe myśli w najbardziej charakterystyczny krajobraz Nowej Angli.
  • Peppermint Cocoa Czekolada i mięta na gorąco stanowi świetne połączenie, które zadowoli każdego smakosza w chłodniejsze dni.
  • LighthousePoczuj się jakbyś stanął nad brzegiem oceanu i wziął głęboki wdech. Słone, świeże powietrze sprawia, że na ciele pojawiają się przyjemne dreszcze
  • Rainy DayDeszczowy Dzień idealnie oddaje świeży zapach powietrza po ulewie, w którym unosi się intrygujący aromat roślinności.
  • MidnightPołączono zapach skóry, lasu, bursztymu i mchu by powstała wyrazista, a jednocześnie klasyczna, męska kompozycja.


Dziękuję wam kochani za uwagę! Teraz wasza kolej, co wy sądzicie o świeczce "Grey"? A może macie jakiś swój ulubiony zapach? Czekam na wasze odpowiedzi w komentarzach ;)


Świeczka Kringle Candle o zapachu "Grey": mintishop.pl

Copyright © 2014 Book Written Rose , Blogger