Niesamowite dekoracje do pokoju dziecięcego i nie tylko

Niesamowite dekoracje do pokoju dziecięcego i nie tylko     Jak wiele kobiet, po prostu uwielbiam dekorować i zmieniać każdą możliwą przestrzeń. Mój pokój co kilka miesięcy przechodzi diametralne przemeblowanie. Zakładając sklep na dawanda.com natknęłam się na niezwykłą kobietę, która swoje pasje przerzuciła na wspaniałe dekoracje dla najmłodszych. Sama nie posiadam swoich dzieci, jednak w moim otoczeniu, jak i przypuszczam, otoczeniu moich czytelników jest rodzeństwo, kuzynostwo, chrześniaki, a nawet własne dzieci, właśnie dlatego zainteresowałam się produktami marki Loflov. Jednak nie jest to jedyny powód, drugim z kolei było piękno tych dekoracji, poduszki, girlandy czy tzw. "łapacze snów" są olśniewające, urocze, w neutralnych kolorach oraz od razu widziałam je w swoim pokoju!
     Marka Loflov jest powstałą w Warszawie firmą, która od konkurentów różni się pasją i zamiłowaniem do natury. Produkty oferowane przez tę firmę są delikatne, w neutralnych kolorach, spokojne, a zarazem bardzo urocze i dziecięce. Nie kipią agresywnymi kolorami, wzorami itd. przy czym dziecko tak naprawdę jedynie może dostać oczopląsu. 

      Paczka, którą dostałam podczas współpracy z firmą Loflov rozkochała mnie w sobie od pierwszych chwil. Zapakowane bardzo starannie produkty były dodatkowo owinięte prześliczną różową wstążeczką lub różowym papierem.

  
   Otrzymałam niesamowitą poduszkę szarą z pomponami w kolorze ecru. Wypełniona jest ona antyalergicznym puchem silikonowym. Poduszka zadziwiła mnie swoją wielkością! Posiada aż 40 cm wysokości oraz 65 cm długości.
    Jestem zakochana, a wręcz uzależniona od poduszek. Na moim łóżku o szerokości 140 cm posiadam aż 7 poduszek dekoracyjnych i ciągle mi mało! Myślałam, że będzie to kolejny element ozdobny, który na czas spania będę przekładała w drugi róg łóżka, jednak jest ona tak miękka! Tak wygodna! Tak wspaniała... że bez bicia przyznaję się do spania na niej co noc.
    Dzięki swojej neutralnej i delikatnej kolorystyce poduszka pasuje praktycznie do każdego pomieszczenia.    Dodatkowo w paczce znajdywał się przepiękny i bardzo dziewczęcy łapacz snów. Bardzo delikatna kolorystyka oraz zestawienie, papierowe kwiatki, koraliki oraz piękne piórka dodają delikatności i dziewczęcości każdemu pomieszczeniu! Posiadam już jeden łapacz snów, jednak również znajdzie się na ścianie ;) Pięknych i delikatnych ozdób nigdy za wiele!Bardzo wam dziękuję za uwagę oraz bardzo dziękuję marce Loflov za tak przemiłą współpracę!

A co w waszym pokoju pełni najważniejszą rolę?
Na odpowiedzi czekam w komentarzach ;)

Facebook Loflov: link
Sklep Loflov: link
Facebook Book Written Rose: link
Copyright © 2014 Book Written Rose , Blogger