Test rozświetlaczy

Test rozświetlaczy      Jak wiadomo rozświetlacie od pewnego czasu są hitem i niezbędnikiem w każdym makijażu - nie tylko wieczorowym. Odpowiedni produkt powinien dać nam niesamowity efekt highlight. Jednak znalezienie "tego jedynego" wcale nie należy do najłatwiejszych. Kiedy zaczęłam moją przygodę z wyborem rozświetlaczy zdziwił mnie fakt, że są one w kilku tonacjach.


Na razie w swojej kolekcji mam tylko 3 rozświetlacze, które w większości kupiłam z polecenia znanych polskich youtuberek oraz blogerek. Pierwszym, który zakupiłam jest rozświetlacz z Kobo w odcieniu 310 Moonlight. Niestety od początku coś mi w nim nie pasowało. Zdecydowanie nie przypadł mi on do gustu. Jako drugi do mojej kolekcji przybył rozświetlacz wraz z paletką makeup revolution, który całkowicie mnie zaskoczył. Jest on w konsystencji kremowej, jednak daje niesamowite efekt (który możecie zobaczyć poniżej). Ostatnim póki co rozświetlaczem, a raczej cieniem do powiek jest  Smart Girls Get More w odcieniu 102. Nie sądziłam, że spisze się on tak dobrze!


 Smart Girl Get More - Cień do powiek 102

Kobo Highlighter powder - 310 Moonlight

 Makeup Revolution paletka Ultra Cream Contour

    Na zdjęciu poniżej możecie zobaczyć swatch'e wszystkich moich rozświetlaczy. Jak widać rozświetlacz z paletki od Makeup Revolution jest najmocniejszy, który daje wręcz efekt istnego srebra. Cień do powiem Smart Girls Get More jest jak dla mnie jednocześnie najlepszym i najtańszym rozświetlaczem. Dzięki temu, że jest sypki mamy pewność, że nie zniknie pod różnymi transparentnymi pudrami, itp. Niestety rozświetlacz z kobo sprawuje się po prostu jak jasny puder. Jeśli natomiast nie lubicie efektu drobinek przy rozświetleniu to może właśnie on będzie dla was idealny :)


Jaki jest wasz ulubiony rozświetlacz?
Używałyście, któregoś opisanego przeze mnie? 
Copyright © 2014 Book Written Rose , Blogger