9 sposobów na chokery

9 sposobów na chokery      Chokery są od pewnego czasu światowym hitem! Noszą je nawet największe gwiazdy. Dziś skupimy się na jednym z najpopularniejszych modeli tych naszyjników, czyli po prostu długi rzemyk ze złotymi ozdobami na końcu. Koszt takiego naszyjnika na chińskiej stronie to niecały 1$. W polskich sklepach można je zdobyć za niestety troszeczkę więcej. Chciałabym wam dziś przedstawić kilka sposobów na dane chokery ;) 


1. Ozdoba do prezentu.

     Choker może być świetną "wstążką" do prezentu ;) Trzeba, jednak pamiętać, że chokery są dość długie i mogą być zbyt długie do małych pudełeczek.


2. Ozdoba do serwetek.

      Chokery mogą mieć swoje zastosowanie również przy eleganckiej kolacji. Naszyjnik możemy zawiązka dookoła serwetki i pod niego włożyć sztućce. Przy np. białych serwetkach może wyglądać to bardzo elegancko. Niestety ja miałam tylko świąteczne serwetki ;)


3. Ozdoba do pokoju.

    Naszyjnik można wykorzystać również jako dekorację do pokoju. Zaprezentowałam wam choker wraz ze słoiczkiem z pepco. Jednak możecie wykorzystać go na wiele sposób.4. Bransoletka

    Choker będzie również świętą bransoletką ;)5. Dodatek do torby

    Jeśli chcecie dodać swojej torbie elegancji i szykowności możecie rączkę przewiązać chokerem.


 6. Choker do szpilek

     Choker świetnie wygląda również przewiązany na kostkach do szpilek. Dodaje stylizacji szyku oraz oryginalności. 7. Opaska do włosów

   Osobiście bardzo często wykorzystuje choker jako opaskę do włosów.

8. Rzemyk do rzymianek.

   Naszyjnik możemy również wykorzystać do ozdobienia naszych sandałków i stworzenia niepowtarzalnych rzymianek.


9. Pasek

     Choker świetnie spisze się również jako pasek do bluzki.


Który z moich 9 sposbów spodobał wam się najbardziej? 
Copyright © 2014 Book Written Rose , Blogger