Atomówki & Barbie by Bizuu
     Atomówki oraz lalka Barbie to kultowe postacie w życiu małych dziewczynek od wielu, wielu lat (Atomówki może trochę mniej). Marka modowa Bizuu postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientek i zaskoczyła je dwiema oryginalnymi kolekcjami, które powstały we współpracy z Cartoon Network.  

Kolekcja Bizuu x Barbie wiosna/lato 2017 ma nie tylko zadanie ładnie wyglądać. Projektantki otwarcie mówią, że barbie, tak samo, jak atomówki są dla nich bardzo ważne, ponieważ się na nich wychowały. Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak chcą zmienić wizerunek barbie z uroczej, długonogiej blondynki na silną, pewną siebie, wartościową i niezależną kobietą, która nie boi spełniać się swoich marzeń. Inspiracją dla projektantek były motywy dżungli, orientalne, wielokulturowość i bardzo ciepłe kolory. Mimo to cała kolekcja jest bardzo kobieca i dziewczęca.         Kolekcja Bizuu Powerpuff Girl jesień/zima 2016/17 miały swoją premierę trochę wcześniej. Bójka, Bajka i Brawurka to trzy siostry, które ratują miasto przed złem i występkiem. Jak już wcześniej wspomniałam, atomówki są bardzo ważne dla projektantek marki Bizuu. Wychowały się na nich i to one je zainspirowały do stworzenia tej kolekcji.  Blanka i Zuzanna chciały pokazać kobiecą siłę i energię, z których słyną atomówki. Nasycone kolory, mocne printy i wizerunek bajkowych sióstr króluje w tej kolekcji.
     Obydwie kolekcje od razu do mnie przemówiły. Nie będę ukrywać, że bardzo lubię dziewczęcy styl, dlatego zarówno Barbie, jak i Powerpuff Girl mnie zainteresowały. Jednak nie są to zwyczajne kolekcje. Są one mimo wszystko bardzo odważne, a niektóre połączenia są wręcz ekstrawaganckie, dlatego postanowiłam je wam pokazać.


Jak wam się podobają te kolekcję?

5 komentarzy:

 1. Sama wychowałam się na tych bajkach. Niesamowicie przyjemnie wspominam poranki przed telewizorem spędzone z nimi. Myślę, że pomysł projektantek jest świetny i na pewno dzięki temu przykłuja uwagę znacznej liczby osób.

  Masz pięknego bloga, aż chce sie wracać ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie słyszałam o tych kolekcjach ale muszę przyznać, że są ciekawe :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygląda to naprawdę ciekawie! :D
  Pozdrawiam♥
  http://rikaa-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Mega pomysł na kolekcję, myślę że dzięki temu projektantki na pewno będą rozpoznawalne :D
  http://newunreality.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz zgadzasz się na ewentualne przetwarzanie danych osobowych.

Copyright © 2014 Book Written Rose , Blogger