O mnie
    Cześć! Jestem Wiktoria. Odkąd pamiętam uwielbiałam robić zdjęcia oraz pisać. Kilka lat później przerodziło się to w miłość do fotografii bardziej profesjonalnej, grafiki oraz do wszelakiego pisania. Ku zdziwieniu większości, zawsze uwielbiałam pisać przeróżne prace na język polski. Nieważne czy to było opowiadanie, rozprawka, streszczenie czy opis obrazu. Wkładałam w to całe serce ,a każda uwaga zapadała w moją pamięć (dzięki czemu nie popełniam już tych samych błędów).
     Niedługo po okresie tzw. "buntu" zaczęłam przeradzać się z małego robaczka w pięknego (niekoniecznie pod względem estetycznym, ponieważ nie mi to oceniać) motyla. Wtedy właśnie pojawiło się zainteresowanie do urody, sztuki oraz piękna.
      Pomysł i motywacja do prowadzenia bloga pojawił się głównie z nasilającą się weną, której nie miałam gdzie wykorzystać. Chęcią dzielenia się ze światem tym, co myślę, sądzę oraz czerpania z niego jak najwięcej. Moim zdaniem blog jest najlepszym sposobem, aby dotrzeć do przeróżnych bardzo ciekawych i wspaniałych ludzi.
       Mam zamiar prowadzić tę stronę zgodni z własnymi przekonaniami oraz upodobaniami. Jestem osobą szczerą, więc nie mam zamiaru pisać na blogu wspaniałych, wziętych z kosmosu opinii na temat potencjalnych produktów, które są po prostu złe tylko i wyłącznie dla darmówek lub dla "odbębnienia" jakiegoś posta. Do każdego zadania przykładam się w 100, a nawet 200% oraz wkładam w nie swoje serce.

Mam wielki szacunek do was - moich czytelników. Jeśli jesteś tu na 2 min lub 2 godziny, czy tak, czy tak jestem Ci bardzo wdzięczna za poświęcenie twojego czasu!

Mam nadzieję, że chociaż trochę zachęciłam Cię do zapoznaniem się z tym, co oferuję mój blog ;) Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszam do obserwowania bloga oraz do lajkowania strony na facebooku ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Book Written Rose , Blogger